سوالات متداول

صفحه اصلی ارسال درخواست

در زیر می توانید سوالات متداول خود را از ما ببینید چنانچه پاسخ خود را نیافتید از اینجا با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید

برای قراردادن فایلهای وبسایت طراحی شده در محیط اینترنت نیازمند فضای اینترنتی می باشیم که به آن میزبانی وب می گوییم.

میزبانی وب را براساس نوع نرم افزاری که با آن وبسایت شما طراحی شده است انتخاب میکنید یا اگر نیاز به فضای قرار دادن اطلاعات برای دانلود دارید از میزبانی دانلود، ما در پاسیفیک میزبانی بسیار با کیفیتی ارائه می دهیم.

میزبانی وب با منابع اختصاصی یعنی فضایی بدون محدودیت در میزان استفاده در RAM  و CPU اختصاص داده شده که این مورد باعث بالارفتن سرعت وبسایت شده و به تعداد نامحدود کاربر امکان مشاهده از وبسایت را دارد.

بله ما بعد از تحویل وبسایت فرایند کمک پشتیبانی محتوای رایگان وبسایت طراحی شده را به مدت یک ماه داریم. چنانچه تمایل به پشتیبانی محتوایی بیشتر داشتید می توانید با ما بعد از طراحی وبسایت قرارداد ببندید.

بله وبسایت طراحی شده توسط ما براساس قرارداد فی مابین گارانتی یکساله یا چندساله عملکرد بالا بودن دارد و چنانچه وبسایت از حالت عملیاتی خارج گشت آن را براساس بک آپ های گرفته شده به حالت اولیه باز خواهیم گرداند.

هزینه های انجام شده برای میزبانی وب براساس نوعی که انتخاب میکند میتواند یکساله یا دوساله باشد اما هزینه های طراحی وبسایت و یا سامانه های سفارشی یکباره می باشد و براساس قرارداد فی مابین هزینه پشتیبانی آن محاسبه می شود.

بله ما  دوره های آموزشی طراحی وبسایت داریم که در قسمت اخبار و مقالات امکان دیدن این ویدیوها می باشد.

هاستینگ و طراحی وب پاسیفیک

ما را در شبکه های اجتماعی مان دنبال نمائید :

تلفن: 46023141 - 021

ایمیل: info@pacificweb.ir

کدپستی: 1485731865

DNN